NASZA MISJA

NASZA MISJA

Nasza historia

Wiemy, jak terminowo i rzetelnie przeprowadzić pełen proces związany z projektem remontowym i budowlanym.

Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący wszystkie etapy inwestycji – od projektu architektonicznego przez jego realizację po dekorację wnętrz. W każdym momencie trwania projektu gwarantujemy fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę klienta oraz przejrzystą wycenę kosztów stworzoną w oparciu o wykaz ustalonych prac.

Każdy realizowany projekt jest dla nas ważny i wyjątkowy. Chcemy ulepszać przestrzeń, w której żyjemy, i robimy to poprzez remonty, prace wykończeniowe i aranżację przestrzeni użytkowych – czyli to, na czym znamy się najlepiej.

Nasze działania mają na celu nie tylko wypełnienie określonych założeń estetycznych, ale również etycznych – wierzymy, że dobrze zaprojektowana i wykonana przestrzeń czyni nasze życie lepszym.

Do tej z ducha modernistycznej wiary w znaczenie formy odwołuje się nasza nazwa. Moderni to uhonorowanie modernistycznej postawy, którą Massimo Vigenelli nazwał „poszukiwaniem prawdy i moralnej pełni, kulturowej stymulacji i umysłowego wzbogacenia”. Te słowa głęboko nas inspirują i wyznaczają kierunek rozwoju.

Pędzel

REALIZACJE NIESTANDARDOWE

Oferujemy również usługi, które wykraczają poza standardowe remonty mieszkań. Zakres naszych działań obejmuje remonty biur i przestrzeni magazynowych dla klientów biznesowych, remonty i aranżacje gabinetów lekarskich, w tym takie, które umożliwią ich późniejsze łatwe przekształcenie, remonty kościołów, elewacji budynków, klatek schodowych, balkonów, tarasów, renowację podłóg czy instalację paneli fotowoltaicznych.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Wiemy, z czym wiąże się wykańczanie mieszkania oraz remont. Jest to długi proces wymagający połączenia wielu czynników składowych, wymagający czasu oraz kompetencji. Jesteśmy po to, aby go ułatwić. Z nami prace przebiegają sprawnie i zgodnie z planem.

Naszą firmę tworzą wykwalifikowani fachowcy, którzy swoje doświadczenie zdobywali również poza granicami Polski, dlatego nie boimy się trudnych i wymagających inwestycji.

Przed rozpoczęciem inwestycji wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Na ich podstawie razem budujemy plan działania, ustalając najlepsze rozwiązania. Doradzamy w trakcie prac, a po ich zakończeniu pozostajemy do dyspozycji tak długo, jak jest to potrzebne.

Nasze usługi wykończeniowe i remontowo-budowlane charakteryzują się wysoką jakością oraz dbałością o detale. Terminowość i solidność – to nas określa.

CO ROBIMY?

Działamy kompleksowo – możesz nas polegać na każdym etapie realizacji. Nie tylko przejmiemy od Ciebie lokal w stanie deweloperskim i dzięki profesjonalnej ekipie budowlanej przeprowadzimy kompleksowy remont, ale również możemy zająć się przygotowaniem projektu wykończenia przestrzeni, który dostosujemy do Twoich potrzeb i preferencji.

Wykonamy remont łazienki i kuchni, wycyklinujemy lub wymienimy podłogę oraz wykończymy pozostałe wnętrza, ale to nie wszystko.

Jeżeli chcesz przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu, ale ogranicza Cię brak innej przestrzeni, do której mógłbyś się przenieść na czas trwania prac, mamy na to rozwiązanie: oferujemy apartamenty, w których możesz zamieszkać jak długo potrzebujesz.

GWARANCJA UBEZPIECZENIA

Nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową, która gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych przez nas inwestycji

KONTAKT