Praca Specjalista ds. ofertowania i logistyki

Wypełnij formularz
Miejsce pracy

Poznań, Wielkopolska

Rozwijaj się w dobrym miejscu.

Wymagania

  • Doświadczenie w ofertowaniu i logistyce,
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Znajomość programów MS Office: Word, Excel; AutoCad,
  • Mile widziane znajomość j. angielskiego lub innych j. obcych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki

  • Ofertowanie i przygotowanie inwestycji do realizacji,
  • Koordynacja przygotowania projektu inwestycyjnego w zakresie logistyki,
  • Nadzór i weryfikacja bieżących zamówień budowlanych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w szczególności z budową,
  • Kontakt i pozyskiwanie kontrahentów, dostawców i podwykonawców w zakresie realizacji budów,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i pracy przy różnorodnych projektach inwestycyjnych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.

Moderni Sp. z o.o. działa w formule generalnego wykonawstwa w obszarze budownictwa przemysłowego, deweloperskiego oraz sakralnego. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizacji obiektów wielkopowierzchniowych, budynków sakralnych, budowli mieszkalnych oraz przestrzeni biurowych. W trakcie 25 lat działalności w branży budowlanej nasi specjaliści opracowali unikalne procedury planowania, realizacji oraz koordynacji procesów inwestycyjnych. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje profesjonalne oraz terminowe przeprowadzenie najbardziej wymagających inwestycji.

Składasz aplikację na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania i logistyki

Dane osobowe będą przetwarzane przez Moderni Sp. z o.o. w celu nawiązania korespondencji zwrotnej i konsultacji nt uwag lub pytań zgłoszonych za pośrednictwem formularza

Możesz także skorzystać z poczty tradycyjnej wysyłając dokumenty na poniższy adres:

MODERNI Sp. z o.o.
ul. Śląska 10
60-614 Poznań

lub na naszą skrzynkę e-mail: kariera@moderni.pl

Pamiętaj o dołączeniu do aplikacji w papierowej formie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)“

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.